Monster elementary.

15. ledna 2012 v 1:33 |  příšerky.
Právě jste zavítali na blog tří praštěnejch holek, který ho založily právě když spali u Charlotte. A kdo je Charlotte ? Čtěte dál,)

Charlotte je přezdívka jedný prdlý holky, co miluje hudbu, herectví, tancování (což jí vůbec nejde :D), blogování, sladkosti, Adrianne a Danielle a spoustu dalších věcí. Právě teď má na sobě tričko se žirafou :'D A chtěly by jste vědět kdo je Danielle ? Sama se vám popíše v dalším odstavci (:

Danielle je nick takový úplně vypatlaný a trhlý holky ,která má hrozně tězkej život! Štve jí fotr a jedna taková úplně nejdementější holka kterou přezdívám KSH alá Červený zub (brzy vám povím proč ;)) na něco sem zapomněla?? :D Jistě hrozně totiž miluju takový dvě nejfajnovějši holky který mi vždy pomůžou a můžu se a ně spolehnout Charlotte a Adrianne.

Adrianne je úchylná holka co se snaží bejt sama sebou a vůbec jí to nejde :/ :D Miluje hudbu,tanec a růžouvou :D♥ Mam tři jediný opravdový kámoše.Pravý jméno neni vůbec důležitý,teda aspoň pro mně.Jsem tvrdohlavá a paličatá.Takže se mnou neni normální řeč ;) na všechno si stěžuju a všechno mi vadí :D Se stává.Prostě už od života nic nečekám :D A KSH je píča ;D

Charlotte
Adrianne
Danielle
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama